Katalog Avon online

Katalog Avon 6/2023 kampania czerwiec

Okładka katalogu 6 - czerwiec 2023 Avon

Wyjątkowy tusz do rzęs Genius łączy w sobie 5 najbardziej pożądanych efektów w jednym produkcie. Dzięki swojej inteligentnej żelowej formule z pigmentami w kolorze głębokiej czerni, tusz równomiernie pokrywa rzęsy od nasady aż po końce, od kącika do kącika, bez tworzenia grudek. Precyzyjna szczoteczka doskonale rozdziela i rozczesuje każdą rzęsę, a specjalna końcówka umożliwia łatwe nałożenie tuszu na dolne rzęsy.

 

Avon staje do wyzwania i postanawia przetestować swoje kosmetyki w ciemno w porównaniu do produktów marek luksusowych. Choć to wyzwanie brzmi trudno, Avon jest tak pewny wysokiej jakości swoich produktów, że nie boi się porównania. Wyniki testów przemawiają same za siebie! Ponad 100 miłośniczek makijażu, pielęgnacji twarzy i perfum stwierdziło, że kosmetyki Avon są tak samo dobre lub nawet lepsze niż kosmetyki marek luksusowych. Co więcej, aż 85% kobiet uwielbia nasze serum z Protinolem™ na tyle, że porównują je ze znanym serum luksusowej marki. Nasze serum cofa aż 7 oznak starzenia się skóry w zaledwie 7 dni, zapewniając widoczny efekt odmłodzenia skóry.

89% kobiet uznało naszą ultramatową szminkę za równie dobrą, jak szminki marek luksusowych. Nasza szminka zapewnia 100% matowego koloru i 100% komfortu dla ust. Wzbogacona olejkiem awokado, gwarantuje intensywne nawilżenie i posiada piękny zapach dla dodatkowego zmysłowego doświadczenia. Oprócz tego, jej unikalny kształt umożliwia precyzyjną aplikację.

90% kobiet pokochało naszą konturówkę tak samo lub nawet bardziej niż swoją poprzednią. Nasze konturówki nr 1 charakteryzują się gładką i łatwą aplikacją, wzbogacone są witaminą E i olejkiem z dzikiej róży w wersji klasycznej, a w wersji diamentowej. Ich ulepszona, trwała formuła zapewnia intensywne kolory i precyzyjny kształtowanie ust.

Nasze zapachy Attraction i Eve Privé okazały się prawdziwymi hitami! Według wyników badań, 73% kobiet uważa Attraction za zapach marki luksusowej, dzięki unikalnemu akordowi “Magnetic musk”, który przyciąga i zbliża ludzi do siebie. Natomiast aż 72% kobiet uznaje Eve Privé za zapach równie dobry, a nawet lepszy niż zapach marki luksusowej. To pierwsze tak osobiste perfumy, które zawierają ekskluzywny akord białego piżma, który łączy się z Twoją skórą, tworząc niepowtarzalny zapach. Sekret jakości Eve Privé kryje się w 1,3 milionie płatków neroli, które zbierane są, aby uzyskać 1 kg olejku eterycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *