Avon kontra rak piersi
Aktualności

Avon kontra rak piersi

AVON to firma, która oprócz dbania o urodę równie mocno prowadzi działania na rzecz kobiet. Wspiera ich niezależność, piękno, jak również dba o ich zdrowie i bezpieczeństwo. Działalność społeczna jest wpisana w DNA AVON. Każdego roku marka dofinansowuje tysiące badań USG piersi i edukuje, współpracując z najważniejszymi organizacjami zaangażowanymi w walkę z rakiem piersi. Działania w zakresie zainicjowanej w 2008…

Czytaj więcej

Avon kontra przemoc
Aktualności

Avon kontra przemoc

Pracownicy organizacji pomocy kobietom podkreślają, że w pandemii liczba telefonów od ofiar wzrosła. Policyjne statystyki natomiast wskazują na mniejszą liczbę zgłoszeń. Eksperci nie są jednak przekonani, że zmniejszyła się skala przemocy.

Avon Nagradza - program dla konsultantek
Aktualności

Program Avon Nagradza – czym jest i co oferuje?

W ostatnim kwartale 2021 roku Avon postanowił wprowadzić nowy program lojalnościowy pod nazwą „Avon Nagradza” przeznaczony dla wszystkich osób współpracujących z marką, niezależnie od ich stażu. Z założenia ma motywować poziomami rabatu, wspierać przywilejami i narzędziami oraz doceniać programami, nagrodami i wydarzeniami!

Aktualności, Avon blog

Bonus za zakupy dla nowych konsultantów Avon

Mam dla Ciebie specjalną propozycję. Zrób zakupy w katalogu 3 na marzec zakupy łącznie na kwotę 250 zł (1 zamówienie lub więcej) i napisz do mnie wiadomość mailową ([email protected]) lub telefonicznie 512-436-124 o treści “chcę otrzymać zestaw”, a otrzymasz ode mnie upominkowy zestaw wybranych kosmetyków składających się m.in. z wybranych i losowych:

Aktualności

Nowa strategia biznesowa w Avon i zmiany z niej wynikające

Od katalogu 15, czyli od 5 listopada Avon wdraża do swojej strategii zapowiedzianą wcześniej (wewnątrz firmy) sporą zmianę w strukturze pracy, ponieważ będzie dotyczyła wszystkich pracowników, konsultantów oraz klientów. Mianowicie pojawiły się oficjalne informacje o wydłużonych katalogach, a co za tym idzie ich zmniejszona ilość w ciągu roku, a także wypuszczeniu aplikacji mobilnej Avon On.

Aktualności

Globalna awaria cybernetyczna w Avon – co o niej wiemy?

Początek czerwca przywitał nas bardzo nieprzyjemną sytuacją, z którą zarówno pracownicy oraz Ambasadorzy borykają się do dziś.. Chodzi o poważną awarię systemu określoną przez firmę jako „atak cybernetyczny” o charakterze globalnym, na skutek której praktycznie wszystko stanęło, ponieważ system nie mógł fakturować zamówień, a zatem nie mogły one zostać zebrane przez dział dystrybucji i wysłane do odbiorcy.