Jowita – konsultantka Avon

Cześć! Mam na imię Jowita. Dołączyłam do Avon jako konsultantka w 2017 r., a wiosną 2019 r. postanowiłam pójść krok dalej, aby zostać Liderem Sprzedaży. Należę do okręgu 406 znajdującego się w dywizji 4.

Poszukujesz konsultantki Avon na południu Gdańska? Skorzystaj z możliwości złożenia zamówienia i odebrania go osobiście. Przesyłkę mogę również zlecić do paczkomatów InPost lub dostarczyć do domu za pośrednictwem kuriera. Napisz, a coś wymyślimy.

Serdecznie zapraszam Cię do zakupów za pośrednictwem mojego sklepu internetowego Avon. Zamówienia możesz składać na różne sposoby, jednym z nich jest iKatalog. Wystarczy kliknięcie poniższej grafiki, która przeniesie Cię do personalizowanego internetowego katalogu. Tam uzupełniasz swój koszyk i wysyłasz swoje zamówienie, które trafia do mnie. Następnie skontaktuje się z Tobą w celu umówienia terminu i miejsca odbioru czy realizacji wysyłki.

Katalog sierpień 2023 Avon

Wolisz obejrzeć papierowy katalog, zanim złożysz zamówienie bądź poprosić o próbki? A może chcesz samodzielnie dokonywać zakupów i korzystać z przywilejów takich jak zniżki oraz promocje? Sprawdź jak zostać konsultantką lub skontaktuj się ze mną poprzez formularz.