Katalog Avon online

Katalog Avon 3/2023 kampania marzec

Katalog 3/2023 w Avon dostępny online

Z nową, matową pomadką Hydramatic ciesz się mocnym kolorem i nawilżającym środkiem hialuronowym, który zapewnia długotrwałą miękkość i połysk. To pierwszy taki kosmetyk na świecie! Silna na zewnątrz, wrażliwa w środku. Wypróbuj już dziś i zakochaj się w swoim nowym wspaniałym wyglądzie.

 

W Avon wierzymy, że możliwości dla kobiet powinny być równe. Z pasją pomagamy kobietom przełamywać bariery i tworzyć dla siebie lepszą przyszłość. W Międzynarodowym Dniu Kobiet jesteśmy zaangażowani w pokonywanie ograniczeń, z którymi kobiety spotykają się każdego dnia, poprzez dawanie im narzędzi do osiągnięcia sukcesu i niezbędnego wsparcia. Dlatego ponad 20% ze sprzedaży naszych produktów pomaga kobietom w budowaniu lepszej przyszłości.

Kupując nową pomadkę Hydramatic i inne produkty Avon, dołączasz do naszej misji tworzenia lepszego świata dla kobiet. Razem możemy zmienić życie kobiet na całym świecie i stworzyć bardziej sprawiedliwą przyszłość.

Nakarm swoją skórę witaminą C, aby uzyskać promienny efekt i ochronę antyoksydacyjną. Witamina C jest silnym przeciwutleniaczem, który pomaga chronić skórę przed stresującymi czynnikami środowiskowymi. Może również pomóc zmniejszyć widoczność zmarszczek, rozjaśnić cerę i wyrównać jej koloryt. Mikrodermabrazja z witaminą C to skuteczny sposób na złuszczenie i zmniejszenie widoczności zmarszczek i drobnych linii. Mikrodermabrazja pomaga usunąć martwe komórki naskórka, co odsłania gładszą, jaśniejszą skórę. Kwas mlekowy pomaga w dalszym usuwaniu martwych komórek skóry i pomaga poprawić teksturę skóry. Stabilna witamina C pomaga zapewnić efekt rozjaśnienia i pomaga chronić skórę przed dalszymi uszkodzeniami.

Aby uzyskać perfekcję bez wysiłku, wypróbuj nasz nowy super trwały kremowo-pudrowy podkład 3 w 1 – korektor, podkład i puder. Ta innowacyjna formuła pomaga kontrolować połysk i wygląda świeżo nałożona przez 18 godzin. Jest wodoodporny, nie pozostawia śladów i nie ściera się. Lekka, oddychająca formuła wzbogacona jest o ekstrakt z granatu i witaminę E, dzięki czemu Twój makijaż nie zawiedzie Cię przez cały dzień.

Wreszcie, rewitalizująca i wygładzająca maska peel-off na twarz z luksusowym kawiorem może pomóc zmniejszyć widoczność zmarszczek, linii i plam na twarzy. Aktywne składniki maski, takie jak ekstrakty z kawioru, wspomagają w rewitalizacji skóry, aby nadać jej bardziej miękki, młodzieńczy wygląd.

Katalog Avon 3/2023, kampania marzec dostępna również w wersji PDF: https://info-avon.pl/katalog-3-avon-2023

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *